Ministranti znovu v akci

Již tento pátek se uskuteční další z mnoha ministrantských setkání. Tradičně se sejdeme na faře od 16:30 hodin, kdy se nejdříve občerstvíme, prohodíme pár slov a poté se pověnujeme programu. Určitě se zabavíme a já doufám, že i něco zajímavého naučíme. Pokud počasí dovolí, přesuneme naše setkání na farní zahradu na čerstvý vzduch.

Po setkání je pak možné si jít hned zaministrovat na mši od 18 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Jak jsem již několikrát říkal, není čeho se bát a určitě přijďte! 🙂 Není třeba mít žádné zkušenosti či znalosti. 😉

Nově příchozí i stálé účastníky prosím, aby mi potvrdili účast e-mailem nebo sms zprávou. 🙂 Kontaktní údaje na mě jsou uvedené na plakátu. 🙂 Jde hlavně o přehled pro kolik lidí bude potřeba připravit občerstvení a s kolika lidmi počítat na program. 🙂 A prosím podepisujte se mi, díky.

Děkuji a přeji požehnaný týden