Bohoslužby pro 100 lidí

Milí farníci,

od pondělí 11. května 2020 se bohoslužby zpřístupňují pro 100 osob – samozřejmě při dodržení mimořádných opatření. Co to pro nás znamená?

• v neděli 10. 5. proběhne poslední streamovaná bohoslužba
  • od pondělí 11. května se ruší rezervační systém (poslední mše svaté, na které je nutné se přihlásit proběhnou v neděli 10. 5.)
  • ve všední jsou bohoslužby podle pravidelného bohoslužebného pořádku bez omezení a bez nutnosti se přihlašovat (maximální kapacita pro nás bude všední dny více než dostatečná)
  • v neděli až do odvolání přidáváme mši sv. v 9:00 v kostele sv. Vojtěcha, kterou bude celebrovat P. Vojtěch Černý
  • v kostele NPM bude nedělní mše sv. jako obvykle ráno v 8:30 a večer v 18:00
  • doporučujeme případně využít menší okolní farnosti (Skuhrov, Šlapanov, Pohled, Dlouhou Ves…)